• Informácie o zápise 2024/2025

• Milí rodičia a budúci prváčikovia. Pozývame Vás na zápis do prvého ročníka.

Kedy?

04.04.2024 a 05.04.2024

Kde?

V priestoroch našej školy

O koľkej?

Termín a čas si vyberiete pohodlne sami v rezervačnom systéme

(Online rezervácia termínu a času)

- rezervácie termínov budú spustené od 25.3. do 31.3.2024 (ak viete, že sa nezúčastníte, uvoľnite prosím termín odhlásením sa)

Podmienky zápisu

1. Vyplnená elektronická prihláška  - TU (podpis obaja zákonní zástupcovia)

- spustená od 12.3. do 25.3.2024

• žiadame rodičov, aby prihlášky vypisovali zodpovedne podľa rodného listu dieťaťa a trvalého bydliska (aj s dĺžňami a mäkčeňmi), pretože pri zápise sa overujú doklady
            • prosíme rodičov, aby nám nezatajovali informácie o zdravotnom a mentálnom stave dieťaťa (výsledky psychologického vyšetrenia, resp. výsledky odborných lekárov). Ďakujeme!
            • k dispozícii je aj papierová prihláška na informáciách školy alebo na stiahnutie - TU (preferujeme elektronickú)

2. Po vypísaní prihlášky Vám program vygeneruje kód formulára - ten si poznačte v prípade neskoršej opravy

3. Ak máte dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, doložte vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie do dátumu zápisu na našu ZŠ

Pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania

- (po starom odklad)

- v prípade pokračovania plnenia predprimárneho vzdelávania nám uveďte túto skutočnosť do poznámky v prihláške

- následne je potrebné doručiť fotokópiu rozhodnutia riaditeľa MŠ o pokračovaní povinného predprimárneho vzdelávania

Tešíme sa na všetkých budúcich prváčikov! smiley

INFORMÁCIE O ZÁPISE NA STIAHNUTIE - pdf.

Malá prehliadka priestorov našej školy.

A takto nás vidia naši žiaci a ich rodičia.

Prehlásenie Prevádzkovateľa:
            Prevádzkovateľ prehlasuje, že na zaistenie ochrany práv dotknutých osôb prijal primerané technické a organizačné opatrenia a nechal si vypracovať spoločnosťou osobnyudaj.sk, s.r.o. bezpečnostnú dokumentáciu, ktorá deklaruje zákonné spracúvanie osobných údajov.
            Prevádzkovateľ zároveň prehlasuje, že zaviedol transparentný systém zaznamenávania bezpečnostných incidentov a akýchkoľvek otázok zo strany dotknutej osoby, ako aj iných osôb. Prevádzkovateľ prehlasuje, že jeho zamestnanci - oprávnené osoby, ktoré spracúvajú osobné údaje sú
            riadne písomne poverené a zaviazané mlčanlivosťou, a to aj po skončení pracovného pomeru v zmysle ust. § 79 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
            Viac informácií o spracúvaní osobných údajov prevádzkovateľom môžete nájsť na stránke www.osobnyudaj.sk/informovanie.