• Oznam CVČ

Milí rodičia,

časový rozvrh krúžkov nájdete v oddelení CVČ.

Platby za krúžok sa budú môcť realizovať až po 22. septembri (vtedy budete mať variabilný symbol - Edupage sekcia platby).

Aktualizovaný rozvhr platný od 16.09.: Rozvrh CVČ

Prihláška: TU

Ďakujem.

Alena Marhavá

koordinátor CVČ

• Preberanie antigénových samotestov

oznamujeme Vám, že termín vydávania antigénových samotestov  bude v stredu 08.09.2021 od 15.00 do 16.00 hod. v priestoroch školského dvora. Prosíme rodičov, ktorí prídu prevziať samotesty, aby prichádzali (pešo) zadnou bránou od ihriska.

Záujem rodičov o samotesty 5-násobne prekročil záujem o testovanie počas minulého roka, preto sa v tejto fáze bude distribuovať len 5 ks samotestov na žiaka, ktorého rodičia potvrdili záujem testovať svoje dieťa.

Návod na použitie pri samotestovaní je na webstránke:

Pri odovzdávaní samotestov rodič podpisuje preberací protokol, v ktorom sa zaväzuje, že samotesty budú využité za účelom diagnostiky ochorenia COVID-19 u žiaka.

Keďže za použitie je zodpovedný rodič, vykonanie samotestu oznamuje škole prostredníctvom Edupage.

Návod pri nahlasovaní výsledku testu je na: Domáci AG samotest - výsledok

Ďakujeme za spoluprácu!