• Zasaďme korene a prinesme zeleň do školy!

Sviatok štedrosti a dobrých skutkov sa blíži. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Tento rok pripadá sviatok štedrosti na 28. november.​​​​​​​

Aj naša škola sa zapojila do projektu #GivingTuesday, prostredníctvom ktorého ju môžete podporiť TU.

Viac sa o sviatku štedrosti a dobrých skutkov sa dozviete TU.

• Sladký darček pre školu

Milí rodičia a priatelia školy!

Budúci týždeň (4.12 - 8.12.2023), kedy si budeme pripomínať dobrotu a štedrosť sv. Mikuláša, sa uskutoční akcia s názvom Sladký darček pre školu. Ako sa môžete zapojiť?

1. pečením sladkých dobrôt s vašimi blízkymi,

2. dať vašim deťom vreckové, aby si mohli kúpiť koláč počas prestávky,

3. priniesť si suroviny na hodinu THD, kde bude prebiehať vianočné pečenie.

Veríme, že sa zapojíte a podporíte našu školu v ďalšom rozvoji.

• Majme oči otvorené

Aj naša škola sa zapojila do kampane Majme oči otvorené a získala knižky, s ktorými pracujú deti na prvom stupni. Hllavnou myšlienkou kampane je solidarita a empatia s tými, ktorí utekajú pred vojnou a cieľom je naďalej rásť a prenikať práve k tým, ktorí to najviac potrebujú.

Viac informácii o kampane je dostupných TU.

Elektronická verzia knižky na stiahnutie: Dievčatko, ktoré malo oči otvorené.pdf

Ďalšie informácie: Majme oči otvorené.pdf

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

Na základe § 150 ods. 5 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľka ZŠ s MŠ A. Merici, Halenárska 45, Trnava

u d e ľ u j e

dňa 13. novembra 2023 (pondelok) riaditeľské voľno pre všetkých žiakov z organizačných dôvodov –aktualizačné vzdelávanie učiteľov.

Mgr. Jana Kleimanová