• Materská škola

• O nás

• Prijímanie detí na predprimárne vzdelávanie v materskej škole na školský rok 2024/2025

Zápis detí do našej materskej školy bude v polovici mája 2024. Všetky informácie o náležitostiach, ktoré je potrebné k zápisu priniesť, budú zverejnené koncom apríla 2024 na hlavnej stránke webového sídla školy.

Materská škola Angely Merici

Materská škola vznikla 1. septembra 2013 ako súčasť Základnej školy Angely Merici v Trnave. Ide o dvojtriedne zariadenie rodinného typu, poskytujúce celodenné i poldenné predprimárne vzdelávanie.

Naša materská škola obohacuje výchovu a vzdelávanie o kresťanskú výchovu a náboženstvo, reflektujúc tak žiadosť zákonných zástupcov vychovávať svoje dieťa aj v materskej škole v kresťanskom duchu. Je miestom evanjelizácie, autentického apoštolátu a pastoračného diania, cieľovo zamerané na výchovu kresťanskej osobnosti.

Materská škola je v prevádzke v čase

od 7.00 hod. do 16.30 hod.

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu, bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára. Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

Príloha č. 2 Verzia 1.0 Dátum: 15. 8. 2022