• Riaditeľské voľno

Oznamujeme rodičom, že dňa 20. novembra 2019 riaditeľ udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov 6. - 9. ročníkov z dôvodu TESTOVANIA 5.

• Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že dňa 18. novembra 2019 sa v základnej škole uskutoční rodičovské združenie. Začiatok: 1.stupeň o 16:00 h., 2.stupeň o 16:30 h. Tešíme sa na vašu účasť!

• Mimoriadny misijný mesiac

Svätý Otec František vyhlásil október 2019 za mimoriadny misijný mesiac. Jeho posolstvo má názov Pokrstení a poslaní: Kristova cirkev v misii vo svete. Pápež František zároveň vyzýva každého, aby prežíval radosť z misie, aby svedčil o evanjeliu v prostredí, kde žije a pracuje.

Pozývam aj teba, počas tohto mimoriadneho misijného mesiaca sa môžeš aj ty zapojiť do kampane Detský čin pomoci, v rámci ktorej sa budeme usilovať spoločne plniť hrdinskú misiu. Ako?

1.       Upiecť alebo si kúpiť MISIJNÝ KOLÁČ na podporu uršulínskych misií v Senegale (7. – 11. 10.)

2.       Modliť sa za konkrétnu krajinu, ktorú si vytiahneš v kaplnke, alebo MODLIŤ SA RUŽENEC za pokoj spolu s miliónmi detí po celom svete (18. 10.)

3.       ZBIERAŤ VRCHNÁČIKY pre podporu Tobiasa Labaja (celý školský rok)

Skús si nájsť čas a zamyslieť sa nad tým, aká je Tvoja misia tam, kde si? Akákoľvek misia je darom pre druhých a môžeme sa jej zdieľaním obohacovať. Modlíme sa spoločne, nech nám Duch Svätý dá poznať, kde môžeme lásku premeniť do konkrétnych skutkov a nech nám k tomu dá odvahu aj silu.

• Národný pochod za život

Srdečne Vás pozývame na 3. Národný pochod za život "Za najmenších z nás", ktorý sa uskutoční v Bratislave dňa 22. septembra 2019. Veríme, že sa tam mnohí stretneme.

• Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že dňa 9.septembra sa v základnej škole uskutoční rodičovské združenie.

Začiatok: 1. stupeň o 16.00 / 2. stupeň o 16.30 h. Tešíme sa na vašu účasť.

• Ukončenie školského roka - odovzdávanie vysvedčení

Organizácia počas 28.6.:

• 8.00 - 9.00: vyhodnotenie výchovno-vzdelávacích výsledkov za školský rok 2018/2019 v triedach
              • 9.00: svätá omša v bazilike sv. Mikuláša. Po omši rozchod žiakov.

Obed a školský klub detí v tento deň nebude.

Prajeme všetkým požehnaný prázdninový čas. 😉

• Uspeli sme v projekte Čerstvé hlavičky!

Ďakujem všetkým, ktorí sa svojimi hlasmi zapojili do hlasovania v súťaži Čerstvé hlavičky. Posielame vyhodnotenie súťaže od generálneho riaditeľa Kaufland Slovenská republika v.o.s.:

Srdečne blahoželáme ZŠ s MŠ Angely Merici.

Sme radi, že ste sa rozhodli zabojovať o balíčky ovocia a zeleniny pre svojich žiakov a teší nás, že ste zmobilizovali aj Vašich žiakov, rodičov, priateľov školy a ľudí vo svojom okolí, ktorí Vás v projekte podporili a svojimi hlasmi pomohli dostať ovocie a zeleninu práve do Vašej školy.

Ako pre vás, tak aj pre nás je dôležité, čo jedia naše deti, preto sme sa rozhodli spustiť tento projekt zameraný na zlepšenie stravovacích návykov školákov.

Od septembra sa naša predajňa stane Vaším partnerom na školský rok 2019/2020. Balíčky plné vitamínov budú pre Vás pripravené už od 2. septembra 2019.

Ešte raz srdečne gratulujeme a veríme, že pravidelnými porciami ovocia a zeleniny prispejeme k spestreniu jedálnička a formovaniu zdravých stravovacích návykov Vašich žiakov.

• Skrátené vyučovanie

Oznamujeme žiakom a rodičom, že v týždni od 17. do 21. júna bude z dôvodu vysokých teplôt v budove upravené vyučovanie nasledovne:
              pondelok až štvrtok - na druhom stupni nebude prebiehať vyučovanie počas 7. a 8. vyuč. hodiny.

Vo štvrtok bude účelové cvičenie žiakov 2. stupňa podľa upraveného rozvrhu.

• Riaditeľské voľno

Riaditeľ ZŠ s MŠ Angely Merici udeľuje žiakom Základnej školy s materskou školou riaditeľské voľno dňa 21. júna 2019 (piatok) z technicko-prevádzkových dôvodov.

MŠ v upravenom režime podľa dohodnutého programu.

• Riaditeľské voľno

Riaditeľ ZŠ s MŠ Agely Merici udeľuje žiakom 5. až 8. ročníka riaditeľské voľno dňa 3. apríla 2019 (streda) z organizačných dôvodov.

Krúžky CVČ sú v tento deň v štandardnom režime.

• Zápis do 1. ročníka

Zápis do prvého ročníka Základnej školy s materskou školou Angely Merici pre školský rok 2019/2020 sa konal v dňoch 2. a 3. apríla 2019.

• PRIJÍMANIE DETÍ DO MŠ

Prijímanie detí do MŠ k školskému roku 2019/2020 sa uskutoční v dňoch 09. - 10.05.2019 v čase od 14.00 do 15.30 hod v budove ZŠ. Viac info TU.

• 2% pre školu

Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v škole darovaním 2% z dane! Viac informácií a formulár na stiahnutie TU.