Vo štvrtok 25. júna a v piatok 26. júna sa v areáli našej školy uskutočnila spoločná brigáda, ktorej cieľom bolo demontovať altánok a presunúť ho na nové miesto. Týmto krokom sa uvoľnil priestor pre budovanie novej exteriérovej triedy, ktorá bude od nového školského roka slúžiť našim žiakom na vyučovanie pod holým nebom.
Zo srdca ďakujeme všetkým rodičom, ktorí si našli čas a ochotne priložili ruku k dielu. Vaša pomoc je pre našu školu nesmierne cenná a je krásnym dôkazom toho, že školu tvorí nielen budova, ale predovšetkým spoločenstvo ľudí, ktorým záleží na jej rozvoji.
Osobitné poďakovanie patrí pánovi Hanusovi, ktorý sa počas oboch dní s veľkým nasadením venoval demontáži a presunu altánku. Jeho ochota, pracovitosť a vytrvalosť boli pre úspešnú realizáciu tejto akcie neoceniteľné.
Srdečne ďakujeme aj všetkým ostatným rodičom, ktorí sa do brigády zapojili: p. Schneider, p. Ujcsek, p. Habiňák, p. Moravčík, p. Papay, p. Krajčo, p. Magula. Vďaka vašej pomoci sa nám podarilo vytvoriť priestor pre nový projekt, ktorý bude slúžiť našim žiakom dlhé roky.
Ďakujeme aj p. Lipovskému a rade rodičov za zabezpečenie občerstvenia pre dobrovoľníkov.
Veríme, že práve takéto spoločné chvíle posilňujú naše vzájomné vzťahy a budujú školskú komunitu založenú na spolupráci, ochote pomáhať a spoločných hodnotách. Ďakujeme, že spolu s nami tvoríte školu, ktorá je nielen miestom vzdelávania, ale aj miestom spolupatričnosti.
S úctou a vďakou
Vedenie školy

