• Krúžok mentálnej aritmetiky

dovoľte mi informovať Vás o tom, že v meste Trnava sa otvára Akadémia pre rozvoj intelektu AMAkids. Táto akadémia ponúka jedinečný krúžok pre deti – mentálnu aritmetiku. Tento krúžok je skvelou príležitosťou pre Vaše dieťa na rozvoj logického myslenia, koncentrácie a pamäte zábavným a hravým spôsobom.

Prihlásiť svoje dieťa na tento krúžok môžete prostredníctvom webovej stránky www.AMAkids.sk, mailom na amakidstt@gmail.com alebo na tel. čísle +421949 156 452. Bližšie informácie nájdete v priloženom letáku.

Tešíme sa na účasť Vašich detí a na rozvoj ich intelektuálnych schopností!

S pozdravom,Tím AMAkids

• Projekt Olejko

Milí rodičia, pedagógovia a žiaci!

Chceli by sme Vás informovať, že naša škola sa aj v tomto školskom roku zapojila do projektu "Olejko chráni prírodu" https://www.olejko.sk/, ktorý je určený pre školy v rámci celého Slovenska.

Tento projekt je zameraný na triedenie a zber použitého oleja z domácností našich žiakov, študentov a zamestnancov školy. Odovzdávať sa môžu všetky druhy jedlých olejov a tukov: slnečnicový, repkový, palmový olej, olivový, bravčová masť, oleje z nálevov potravín a pod.Použitý kuchynský olej budeme naďalej odovzdávať v uzavretej plastovej fľaši pánovi školníkovi každý deň počas veľkej prestávky.

Zapojením našej školy do projektu sa dostávame do žrebovania o zaujímavé ceny. Všetkým ďakujeme za spoluprácu.

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

Na základe § 150 ods. 5 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľka ZŠ s MŠ A. Merici, Halenárska 45, Trnava

u d e ľ u j e

dňa 13. septembra 2024 (piatok) riaditeľské voľno pre všetkých žiakov ZŠ a MŠ z organizačných dôvodov.

Mgr. Jana Kleimanová

• Prihláška CVČ

Milí rodičia a deti.

Prihlášku do záujmového krúžku je nutné odovzdať triednemu učiteľovi do 11.9.2024

Tlačivo si môžete stiahnuť/vyzdvihnúť na vrátnici/vyzdvihnúť v CVČ už od 2.9.2024.

Viac informácii TU

Na jednu prihlášku sa vypisujú všetky krúžky, ktoré dieťa bude navštevovať. Ak chcete počas roka prihlásiť svoje dieťa na ďalší krúžok, musíte si vyžiadať pôvodnú prihlášku od vedúceho CVČ a na ňu dopísať nový krúžok.

Na odhlásenie dieťaťa z krúžku je nutná oficiálna písomná žiadosť rodiča, v ktorej je uvedený oficiálny dôvod odhlásenia (zdravotné dôvody – lekár, odôvodnené organizačné dôvody, ...). V inom prípade žiak nebude odhlásený.

• OZNAM - zmena poplatkov od 1.9.2024

Vážení rodičia!

Od 1.9.2024 nastáva zmena v nasledujúcich poplatkoch:

Školský klube detí

• 28€ /mesačne

Centrum voľného času

• 15€ /mesačne (deti z obcí Trnava, Biely Kostol)
              • 25€ /mesačne (ostatní)
              • Drienka a krúžky náboženského charakteru - bezplatne

Materská škola

• 30€ /mesačne (povinné predprimárne vzdelávanie)
              • 50€ /mesačne (ostatní)

Ďakujeme za pochopenie.

• Organizačné opatrenie

Vzhľadom na zvýšenú vonkajšiu teplotu vzduchu a tým vyššiu teplotu v triedach prijíma riaditeľka školy organizačné opatrenie v dňoch 4.9. - 6.9. 2024:
              Vyučovanie končí obedom vo všetkých triedach nasledovne:

1. - 5. ročník – 4 vyučovacie hodiny (podľa rozvrhu) + obed

6. – 9. ročník - 5 vyučovacích hodín (podľa rozvrhu) + obed

Školský klub detí bude otvorený v normálnom režime.

Mgr. Jana Kleimanová, riaditeľka školy

• Halenárska 45, 917 01 Trnava