• Zmena - poplatky CVČ a ŠJ

Vážení rodičia!

Na základe rozhodnutia zriaďovateľa sa menia od 1.2.2022 poplatky na čiastočnú úhradu nákladov na réžiu v školskej jedálni  a na činnosť centra voľného času.

Dôvodom sú dve zmeny :

1. Neúmerné zvýšenie cien energií od 1.2022
              2. Zmeny v zákone č. 597/2003 Z. z. o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení, kde sa znížila suma na žiaka, ktorý navštevuje CVČ cca o 80%.

Bližšie informácie dostanete prostredníctvom EduPage.

Ďakujeme za pochopenie.

• Úspechy našej žiačky

Tešíme sa z úspechov spoločne s našou žiačkou 8. ročníka, ktorá reprezentuje Slovensko v tenise doma i v zahraničí a dosahuje skvelé tenisové úspechy.

Zdroj: noviny SME - MY Trnava

• Oznam CVČ

Milí rodičia a žiaci,

od zajtra (utorka 18. 1. 2022) sa až do odvolania pozastavuje činnosť CVČ. Herňa bude tiež od 18. 1. 2022 zatvorená. V prípade online krúžkov sa Vám vedúci krúžkov ozvú.

Online krúžky:

Háčkovanie

Školský časopis

Birmovka

Tvorivé dielničky

Ďakujem

Kristína Silná

• Nástup do školy po Vianočných prázdninách

dovoľte nám zaželať Vám a Vašim rodinám v novom roku najmä zdravie, trpezlivosť, pochopenie, citlivosť a lásku. Buďme vďační za to, čo máme a nezabúdajme hľadať počas nastávajúcich dní to, čo nás povzbudí a posilní.

Po vianočných prázdninách všetci žiaci 1. – 9. ročníka nastupujú do škôl na prezenčné vyučovanie v pondelok 10.01.2022. Škola sa bude riadiť podľa dokumentu Školský semafor. Výnimku z karantény majú plne očkované a prekonané osoby (túto informáciu poskytujete svojmu triednemu učiteľovi prostredníctvom Edupage). Podľa vyhlášky RÚVZ platí pre žiakov povinné nosenie rúšok v škole

Nezabudnite prosím cez Edupage vyplniť aj vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka.

Minister školstva vyzval rodičov, aby žiakov pred nástupom pretestovali. Tým, ktorí ešte máte antigénové testy, doporučujeme otestovať žiakov  v nedeľu 9.1.2022 alebo v pondelok ráno 10.1.2022 doma a následne testovať pravidelne 2x týždenne. Po otestovaní nám zároveň v Edupage (v časti Žiadosti/Vyhlásenia) nezabudnite oznámiť, že ste sa testovali.

Po naskladnení antigénových testov okresným úradom sa bude opätovne zisťovať záujem rodičov o samotesty a budeme Vám ich následne distribuovať. O daných skutočnostiach Vás budeme včas informovať.

Ďakujeme za porozumenie.

Mgr. Jana Kleimanová - riaditeľka školy