• Otvorenie školského roka 2024/2025

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Angely Merici v Trnave oznamuje žiakom a rodičom, že slávnostné otvorenie šk. roka 2024/2025 sa uskutoční v pondelok 2.9. 2024 o 8:00 na školskom dvore, v prípade nepriaznivého počasia v triedach.

Bližšie informácie o organizácii prvého školského týždňa v prílohe a prostredníctvom triednych učiteľov na Edupage.

Zoznam pomôcok 2024/2025

• REKONŠTRUKCIA ŠKOLSKÉHO IHRISKA

Vážení rodičia a priatelia školy,

radi by sme vás informovali, že sme úspešne dokončili rekonštrukciu ihriska. Aj vďaka vašej pomoci je pripravené slúžiť našim žiakom, vašim deťom a zlepšiť kvalitu hodín telesnej výchovy.

Nový povrch ihriska je nielen vizuálne atraktívnejší, ale aj praktickejší pre športovcov a bezpečnejší pre všetkých.

Ešte raz ďakujeme všetkým za pomoc, rovnako aj nášmu sponzorovi Očnému centru s.r.o., Dúhová ulica 8665/12 v Trnave.

• Krúžok programovania a informatiky

Milí rodičia,

na našej základnej škole sa od budúceho školského roka bude organizovať krúžok programovania a informatiky pre žiakov 1. a 2. stupňa (oddelene). K dispozícii bude niekoľko termínov (fyzicky v priestoroch školy). Informácie o konkrétnych termínoch Vám zašleme v priebehu septembra. Náplňou kurzov budú základy programovania + základy tvorby hier + internetová bezpečnosť.

Krúžok sa bude konať raz do týždňa po vyučovaní, cena za krúžok je 35eur za žiaka/mesiac. Žiaci v cene krúžku dostanú učebnicu (teória + príklady) a potvrdenie o absolvovaní kurzu.  Maximálna kapacita krúžku je 10 žiakov.

V prípade záujmu o viac informácii, prosím kontaktujte kozusko@programko.sk, 0917394051. Ján Kožuško je organizátorom krúžkov a zakladateľom iniciatívy Programko, ktorá sa žiakom základných škôl v oblasti vzdelávania venuje už od roku 2019.

Predbežne sa na krúžok môžete registrovať vyplnením formulára:

• Duchovná obnova pedagógov

Učitelia našej školy vycestovali do Hronského Beňadika,

aby sa po čase dovoleniek znova stretli a duchovne obnovili.

Duchovná obnova sa konala v krásnom prostredí v kláštora.

Sviatosti vysluhoval a v kázňach sa prihováral náš duchovný správca, otec Janko Polák. Svojím slovom účastníkov sprevádzala Anička Banášová.

Medzi highlighty duchovnej obnovy patrila adorácia s piesňami Michala Hradockého, spoločná opekačka, práca v skupinkách, požehnanie relikviou Kristovej krvi ....a najmä čas strávený spolu.

Duchovnej obnovy sa zúčastnili aj viacerí noví mladí kolegovia, ktorí rýchlo zapadli medzi ostatných kolegov.

Nech Božia pomoc a posila vedie našich učiteľov celý rok! FOTO

• Školská jedáleň - zápis na stravovanie

Zápisný list na stravovanie v školskej jedálni na školský rok 2024/25 je potrebné vyplniť do 28. augusta 2024 elektronicky TUNa to, aby bol žiak prihlásený na stravovanie v ŠJ je potrebné do 28. augusta 2024 uhradiť poplatok. V opačnom prípade prihláška bez vykonanej platby nie je platná. Poplatok sa zobrazí v Edupage - sekcia Komunikácia – platby do 28.8. po vyplnení prihlášky. Nájdete tam taktiež všetky platobné informácie (číslo účtu, spôsob platby, VS,...)

Diétne stravovanie bude umožnené nosením stravy v obedároch iba deťmi do priestorov ŠJ.

• REKONŠTRUKCIA ŠKOLSKÉHO IHRISKA

Vážení rodičia a priatelia školy!

Ďakujeme za doterajšiu pomoc! Zatiaľ sa nám podarilo s vašou podporou a pomocou hlavného sponzora

Očné centrum s.r.o., Dúhová ulica 8665/12, v Trnave zvládnuť 1. etapu rekonštrukcie ihriska.

Aj naďalej nás môžete podporiť v 2. etape rekonštrukcie ihriska. Momentálne nám na dokončenie ihriska chýba 3000€. V priloženom obrázku sa môžete pozrieť, ako sme zatiaľ pokročili v rekonštrukcii.

Príspevky môžete smerovať na číslo účtu občianskeho združenia ANGELA o.z.

• REKONŠTRUKCIA ŠKOLSKÉHO IHRISKA

Vážení rodičia a priatelia školy!

Aj naďalej nás môžete podporiť v 2. etape rekonštrukcie ihriska. Momentálne nám na dokončenie ihriska chýba 3000€. V priloženom obrázku sa môžete pozrieť, ako sme zatiaľ pokročili v rekonštrukcii.

Príspevky môžete smerovať na číslo účtu občianskeho združenia ANGELA o.z.

• Halenárska 45, 917 01 Trnava
          V Trnave